Mesaj gönder
aboutus

Üretim hattı

Ar-Ge, üretim, pazarlamadan kapsamlı kapasitemizi sağlayan %10'dan fazla profesyonel teknisyene sahip yüksek kaliteli bir ekibe sahip olmak.Kurulum, tavan fanı için satış sonrası servise teknik eğitim.

 

Tavan vantilatörlerimiz ihtiyaçlarınıza göre tamamen özelleştirilebilir;Renk, boyut, ışık veya yükseklik fark etmeksizin herkesin bir seçeneği vardır.Tavan vantilatörünün yalnızca hava akışını sağlama amacının olmadığına, aynı zamanda yaşam alanınızın merkezi olması gerektiğine, mekanınızın görünümünü değiştireceğine inancımız tamdır.

 

Bıçaklarımız, sıcak ve nemli havalara dayanacak şekilde özenle tasarlanmıştır.Sağlam ve dayanıklı yüksek kaliteli malzemeler kullanın ve sessiz çalışmaya izin verin

Tasarım ayrıca çok ince, pürüzsüz ve çeşitli boyutlarda mevcuttur (38,42,46,50,56,60)

 

Daha iyi hava dağıtımı ve performans için Yeni Nesil DC (doğru akım) motor. Maksimum tork, tam kontrol, yüksek dayanıklılık ve optimum verimlilik hepsi bir arada.

 

Akıllı bir fan özel ışıkları hak eder.LED'lerimiz normal akkor ampullerden %80 daha verimlidir ve kompakt floresan lambalardan üç kat daha uzun, 50.000 çalışma saatine dayanır.

1stshine Industrial Company Limited

OEM / ODM

Müşteriler için temel strateji yapın. Müşterilerimize hizmet etmek en önemli prensibimizdir ve talepleri gelişme gücümüzdür. Kaliteli makineler, en iyi hizmet ve daha hızlı yenilik sağlayarak müşterilerin rekabet gücünü ve karlılık yeteneğini geliştirmelerine yardımcı olun. Müşterilerle birlikte değer zincirinin faydalarını paylaşın ve bir kazan-kazan durumu yaratın. Daha yaratıcı yeteneğe sahip lider, saygın bir şirket olun.

 

Ar-Ge

1stshine Industrial Company Limited

Tasarımd Uzun Vadeli
 

 

Laboratuvarımızın ana görevi, ürün geliştirme, iyileştirme önerileri ve tasarım fikirleri dahil olmak üzere NVC'nin tüm ürünlerinden sorumludur.
ilgili sertifika için ön test.Ayrıca, planlanan üretim için kaliteyi garanti etmek için ilk parça denetim programını başlattık.Laboratuvar ağırlıklı olarak
tavan vantilatörü için güvenlik performansı ve güvenilirlik testi.

 

 

LED Yaşlanma / ömür testi odası, esas olarak çeşitli lambaların (geleneksel / LED lambalar) yaşlanma ve ömür testi içindir. Anahtarlama darbe testi, normal sıcaklık ve yüksek basınç, düşük basınç testi
burda işim bitti.Mevcut LED lambalara göre, lümen bakımı, güvenilirlik testi de burada yapılır.

 

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Ms. Cathy
Tel : +86 18826000760
Faks : 86-0760-87761856
Kalan karakter(20/3000)