İç/dış tavan vantilatörü nasıl seçilir

January 13, 2022

hakkında en son şirket haberleri İç/dış tavan vantilatörü nasıl seçilir

İç/dış tavan vantilatörü nasıl seçilir

kapalı

Yaz aylarında sıcaklıklar yükseldiğinde, bir tavan vantilatörü evinizi serin tutabilir.Soğuk havalarda, bir tavan vantilatörü ısıyı evinizin her yerine dağıtabilir.Bazı dış mekan fanları iç mekanlarda kullanılabilirken, iç mekan fanları dış mekanlarda kullanılamaz.

Bazen kuru olarak adlandırılan bir iç mekan fanı, oturma odası veya yatak odası için ideal bir seçimdir.Yalnızca iç mekan kullanımı için derecelendirilmiş, bazı kuru dereceli fanlar, doğrudan suya maruz kalmaya veya neme dayanamazlar, bu nedenle banyolar ve çamaşır odaları için en iyi seçim olmayabilirler.Ve kesinlikle dışarıda bırakmayınız.

 

Açık havada

Dış mekan için bir tavan vantilatörü seçerken, uygun Underwriters Laboratories (UL) ve Electrical Testing Laboratories (ETL) derecesine sahip bir model seçin.Aksi takdirde, fan ile ilgili teknik zorluklar ortaya çıkabilir.Örneğin, fan uygun dış mekan kullanımı için derecelendirilmemişse ve neme veya yağmura maruz kalırsa, fanın parçaları paslanabilir ve çalışmayı etkileyebilir.

UL ve ETL derecelendirmeleri iki genel kategoriye ayrılabilir: nemli dereceli ve ıslak dereceli.Hangi dış mekan tavan vantilatörünün dış mekan alanınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olması için aşağıdaki bilgileri kullanın.

hakkında en son şirket haberleri İç/dış tavan vantilatörü nasıl seçilir  0hakkında en son şirket haberleri İç/dış tavan vantilatörü nasıl seçilir  1

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Ms. Cathy
Tel : +86 18826000760
Faks : 86-0760-87761856
Kalan karakter(20/3000)